Oznanila 21. 8. 2022 – 28. 8. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Še eno lepo romanje smo doživeli včerajšnji dan. Vsem hvala za lepo druženje. Počitnice in čas dopustov se počasi izteka. Izkoristite še zadnje dneve. Lepo vabljeni vsi zdravi na odvzem krvi v četrek v osnovni šoli v Vojniku.  Iskreno se zahvaljujem gasilcem Dobrne za cisterno vode, saj je vodnjak presahnil. Zopet bomo lahko zalivali okrasne rastline. Tudi gospodoma Vikiju in Martinu se iskreno zahvaljujem, ker sta  vinsko trto zavarovala z mrežo pred ptiči. Lepo prosim, da bi možje in fantje uredili z hlodovino, da jo bomo lahko prodali kot drva in nabavljali kurilno olje. Tudi lubadar napada smreke. Prosim, če se z ključarjem Žužek Pavlom dogovorite.

Iskrena hvala.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam.