Oznanila 28. 8. 2022 – 4. 9. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Čas počitnic je zaključen. Začenjamo novo šolsko leto in tudi veroučno leto. Tudi v tem letu bomo dali poudarek na pripravo na prvo sveto obhajilo in na prejem zakramenta svete birme. Tudi letos prosim gospo Herto in gospo Verico za pomoč pri katehezi. Upam, da nam bodo tudi v šoli naklonjeni, da bomo lahko tudi verouk  opravljali v sklopu vsakdanjega urnika, da bodo se lahko učenci in učenke vozili z šolskimi prevozi domov. Starše prvih razredov lepo prosim, da svoje otroke vpišejo v veroučno šolo. Otroku veliko manjka, če ni takoj katehiziran, ko gre v prvi razred. Pripomočke za verouk bodo prejeli pri verouku in tudi nekaj prispevali za ogrevanje, saj cena kurilnega olja še nič ni padla. Ogrevati pa moramo prostore. Zahvaljujem se ob tej priložnosti možem: Žužek Pavlu, Žerjav Ivanu, Rednjak Brankotu, Švent Milanu, Ramšak Romanu, Žerak Martinu in Božnik Vikiju, ki so uredili drva, da jih bomo lahko prodali in nabavili nekaj kurilnega olja. V petek obiskujem bolne in ostarele. Prosim tudi za nabirko v nedeljo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam.