Oznanila 21. 7. 2019 – 28. 7. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. Danes je sveta maša tudi pri Sv. Miklavžu in tudi tam je blagoslov vozil in molitev za srečno vožnjo. Prihodnjo nedeljo bo izjemoma sveta maša zvečer ob 19h  zaradi lepe nedelje na Kozjaku. Nisem uspel dobiti duhovnika, da bi me tukaj nadomestil, na Kozjaku pa bom jaz vodil slovesno bogoslužje ob 10h dopoldne. Sprejmite z razumevanjem obvestilo.

Želim vam lepe poletne dneve.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. Danes vam bom po sveti maši blagoslovil vozila in bomo molili za srečno vožnjo. Veselimo se lepe JOŠTOVE NEDELJE. Vabljeni od blizu in daleč. Če bo lepo vreme bomo ob 10h dopoldne začeli slovesnost z telovsko procesijo, petimi Evangeliji in blagoslovi. Procesija se bo odvijala po ustaljenem vrstnem redu kar se tiče kapelic. Po procesiji bo sledila slovesna sveta maša in vas prosim za darove za ogrevanje naše župnijske cerkve in župnišče. Cisterno moramo napolniti, sedaj je prazna. Po slovesnosti v cerkvi bomo nadaljevali z prijetnim druženjem pri cerkvi in župnišču. Člani žup. sveta, ključarji in gospodarski svet  sprejmete odgovornost za postrežbo in da bo vse potekalo v najlepšem redu. Letos imamo še eno slavje ZLATA MAŠA g. KRNC TONETA in to  18. avgusta. Tudi takrat moramo biti dobri gostitelji.

Več o tem v naslednjih oznanilih.

Milan žpk