Oznanila 21. 7. 2013 – 28. 7. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes bo po obeh sv. mašah blagoslov vozil. Za vsak srečno prevožen kilometer se Bogu zahvalimo. Lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. V sredo smo dobili nove orgle. Do konca koledarskega leta jih bomo izplačali. Zaradi novih orgel bomo delno preuredili tudi kor, da bo prostor za nove orgle in za pevce in pevke. Do Velikega Šmarna bomo dali narediti  tudi nova vhodna vrata na župnišču. Hrastov les je že pripravljen in pridne roke tudi, ki jih bodo naredile. Bogu hvala za vse pridne ljudi in dobrotnike. Če je dobra volja in pripravljenost za sodelovanje se da z majhnimi stroški narediti velika dela. Ko ob nedeljah in praznikih darujete za tekoče poslovanje župnije pa še primaknite kakšen evro za nove orgle. Hvaležen vam bom. Danes je tudi molitveno srečanje v Novi cerkvi ob 16h. Molivci za nove duhovne poklice res lepo vabljeni. Prihodnja nedelja je Anina nedelja, ki bo na Dobrni še prav posebej lepo obeležena. Lahko si preberete na plakatih. Nova številka Družine čaka na naročnike.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Milan, župnik