Oznanila 21. 6. 2020 – 28. 6. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Zaenkrat si še moramo razkuževati roke, maske so priporočljive, niso pa obvezne. Koronavirus je še kar naprej aktualen. Bodimo previdni. S starši smo se dogovorili, da bomo  imeli v župniji sveto birmo 11. julija ob 10h dopoldne. Kljub temu, da se šola ta teden zaključi, bomo imeli za birmance, starše in botre od nedelje 5. julija do sobote 11. julija devetdnevnico, kot še intenzivno pripravo na prejem zakramenta svete birme. Sporočam že danes, da si boste tistih 6 večerov rezervirali za sveto mašo. Po sveti birmi boste imeli dovolj časa, da si organizirate dopust. Če bo v jeseni kaj nepredvidljivega, boste imeli lep občutek, da so vaši sinovi in hčere prejeli sveti zakrament. Zato lepo vstrajajmo v razumevanju, potrpežljivosti in nič nestrpnosti. Teden pred sveto birmo bomo imeli  veliko časa, da vse uredimo, da bo slavje potekalo Bogu v čast in nam v veselje. Vsi birmanci prejmejo v dar Sveto pismo. Zato boste prispevali 20€. Ta teden ima še verouk samo birmnska skupina.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Zaenkrat si še moramo razkuževati roke, maske so priporočljive. Radi prihajajte k oznanjenim svetim mašam.