Oznanila 21. 4. 2024 – 28. 4. 2024 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Reden verouk in priprava na sveto birmo je še ta teden, potem imajo šolarji in šolarke prvomajske počitnice. V torek 7. maja ob 18h bo srečanje škofa birmovalca z birmanci, starši in botri kolikor bodo dosegljivi. Vedno so ta srečanja lepa in doživeta; škof se pogovarja z birmanci, jih kaj vpraša se pogovarja z starši in botri, vse nas spodbuja k zvestobi Kristusu in Cerkvi. Sporočam toliko prej, da si rezervirate čas. V sredo 8. maja pa bomo zopet gostili duhovnike celjske in novocerkovške dekanije. Srečanje bomo začeli s slovesno sveto mašo, ki jo bo po možnosti vodil eden od škofov, nato bomo srečanje nadaljevali v novi stavbi v učilnici in v dvorani. Poskrbeli bomo tudi za skromno malico in preprosto kosilo. Podrobneje bom sporočil prihodnjo nedeljo. Starše birmancev tudi naprošan za prispevek za birmo 30€. Birmanci bodo prejeli za spomin Sveto pismo, oba birmanec in boter prejmeta posebno broško za na prsi, da ne boste jim vezali šopkov na prsi.

Molimo, da bi bili obvarovani pozebe.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V soboto se bomo veselili z zlatoporočencema in jima kličimo na mnoga zdrava in srečna leta z vsemi, ki jih imata rada. Denar od prodaje lesa je že bil nakazan. Hvala družini podpečan, ki je pripravila les za prodajo.

Milan žpk