Oznanila 21. 4. 2013 – 28. 4. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes se iskreno veselimo dveh bogoslovcev naše mariborske metropolije, ki sta na pastoralnem obisku v naši župniji. Spomladi in jeseni gredo bogoslovci na različne župnije in od bližje spoznavajo življenje na župnijah. V naši sredini pozdravljamo Marka Rakuna in Baša Aljaža, ki bosta kaj več o sebi tudi sama povedala. V torek je god sv. Marka. Molili bomo za zdravo vreme in za božji blagoslov pri našem delu. Lepo vabljeni. Prav tako vabljeni k molitveni uri za duhovne poklice. Prihodnjo nedeljo bo med nami naš škof Ordinarij. Dvorano, ki jo bo krstil v Slomškovo dvorano bo blagoslovil ob 15.45h. Nato jo bo slovesno izročil v oporabo in bo tudi prisoten na predstavi veseloigre Nebesa na zemlji. Daleč na okrog znana dramska skupina iz Zgornje Ložnice pri Slovenski Bistrici nas bo do solz nasmejala in na humorističen način posredovala marsikatero življenjsko resnico. Predstavo vam poklanjam v zahvalo za tako lepo sodelovanje in da bo tako tudi v naprej. Po predstavi pa se bomo še poveselili ob kozarčku in kakšni dobroti. Napolnite dvorano do zadnjega kotička. Ne bo vam žal. Ta teden prvi, drugi in četrti razred nimajo verouka. Birmance prosim za v četrtek po pouku in tudi prvoobhajance v petek po pouku. Sedmi, šesti in peti razred pa imajo verouk kakor vedno. V torek zjutraj mašujem zopet na Frankolovem. Družina čaka na naročnike.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, župnik