Oznanila 21. 11. 2021 – 28. 11. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Z današnjo  nedeljo zaključujemo  cerkveno leto. V tem letu nas je spremljal Evangelist Marko. Prihodnjo nedeljo začenjamo liturgično leto “C”. Nagovarjal nas bo Evangelist Luka. V Adventnem času bodo naše domove krasili adventni venčki in drugo zelenje vse do svete božične noči, ko bodo zelenje zamenjale jaslice in božje dete v njih. Še prav posebej pripravljajmo svoja srca v katera se bo lahko Jezus naselil. K temu nas bo tudi vabila božja beseda. Prosim, če lahko tudi za v cerkev naredite adventni venec. Kakor vsako leto bo možno dobiti tudi v nedeljo adventne venčke in druga znamenja v cerkvi. Fantje iz Zavrha bodo naredili adventni venec tudi za na trg pred Občino. Pozdravljam njihovo odločitev. Reden verouk je za vse skupine. V torek je cepljenje v Zdravstvenem  domu proti covidu od 13h do 16h.

Bodimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Z današnjo nedeljo zaključujemo cerkveno leto. V tem letu nas je spremljal Evangelist Marko. Prihodnjo nedeljo je že prva adventna nedelja in začenjamo liturgično leto  C. Zopet bodo naše domove krasili adventni venci in drugo zelenje vse do svete božične noči, ko bodo zelenje zamenjale jaslice in božje dete v njih. Še prav posebej pripravljajmo svoja srca v katera se bo lahko Jezus naselil. Prosim, če lahko tudi za cerkev naredite adventni venček. Imam še na voljo Marijanski koledar in dve pratiki.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk