Oznanila 21. 10. 2017 – 28. 10. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Ta teden učenci in učenke opravijo sveto spoved. Prvi, drugi in tretji razred pa imajo reden verouk. Peč za centralno ogrevanje cerkve, župnišča in veroučne učilnice je dotrajala pa tudi voda v sistemu ogrevanja nekje spušča. Čaka nas namestitev nove peči, odstranitev obeh dosedanjih peči iz kurilnice in strokoven pregled celotnega sistema. Upajmo, da bo še kakšen teden lepo vreme, da ne bo preveč mrzlo. Upajmo, da bo po prazniku Vseh Svetih vse nared, ko nadaljujemo z rednim veroukom. Strošek bo kar velik, hvala Bogu, da imamo denar na banki za kritje stroškov. Vokalna skupina FORTUNA iz Vinske Gore prireja v petek po večerni sveti maši, to je ob 19h v žup. cerkvi koncert. Ljubitelji lepega petja lepo vabljeni na prireditev. Danes lepo vabljeni k Sv. Miklavžu in popoldne ob 15h na Frankolovo v žup. cerkev. Družina čaka na naročnike. V nedeljo prehajamo na sončni čas. Kazalce na uri premaknemo za eno uro nazaj.

Obilo božjega blagoslova vam želim.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V nedeljo prehajamo na sončni čas. Kazalce na uri premaknemo za eno uro nazaj.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk