Oznanila 21. 1. 2017 – 28. 1. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes je sveta maša ob 11h pri Sv. Miklavžu, lepo vabljeni. Večinoma sem zaključil z božično novoletnim blagoslovom družin. Ostale se še nekatere družine po zaselkih. Tudi te bom obiskal še ta teden. O vsem bom poročal prihodnjo nedeljo in tudi bom sporočil statistiko za lansko leto. Reden verouk je za vse skupine. Do prihodnje nedelje še lahko poravnate naročnine, nato bom vse naročnine poslal na  uredništva.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden bo sveta maša v soboto ob 11h. Lepo vabljeni. Zaključil sem z blagoslovi v župniji Dobrna. V torek in sredo bom z veseljem obiskal še družine v Globoki proti Doliču. Lepo prosim, če me vsak dan spremlja eden od župljanov iz tega področja. Rad bi spoznal, kje živite moji plemeniti judje. Začel bom blagoslavljati z vrha navzdol do družine, ki še spada k župniji Sv. Jošta. Dogovorite se, kdo me bo spremljal prvi in kdo drugi dan. V torek imam čas do štirih popoldne, v sredo pa nekoliko dlje, ker nimam večerne sv. maše na Dobrni. Veselim se srečanja z vami. Katera družina še nima marijanskega koledarja, ga bo dobila in vsaka družina bo prejela knjižico o svetem krstu, začetku našega krščanskega življenja. Če še kdo želi obnoviti naročnino za Ognjišče, naj to stori, ker bom koncem meseca vse poravnal na urednišče.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk