Oznanila 20. 9. 2020 – 27. 9. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Upajmo, da se epidemiološka slika ne bo preveč poslabšala. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje in zdravje drugih. Zaenkrat verouk poteka tako, kot je bil urnik postavljen. Kdor še ni prispeval za učbenike in skoromen dar za ogrevanje, naj stori ta teden. V torek verouk za šesti razred odpade, ker sem udeležen na Kozjaku pri otvoritvi šole za naše mlade iz tukajšnjega Zavoda in bom prostore tudi blagoslovil. Otvoritev bo ob 13.uri. Taki dogodki se potem zavlečejo. Ta teden smo še nabavili 4000l kurilnega olja in do vrha napolnili obe cisterni. Plačali bomo čez en mesec. Trenutno imamo na ABANKI 7560€. Iskrena hvala, ker redno čistite cerkev in jo razkužujete in tako lepo urejate okolico. Gostje, ki prihajajo na Dobrno nas zelo hvalijo. Prosim, le tako naprej.

Vaš župnik Milan

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Šola na Kozjaku bo znova zaživela, saj se bodo v njej usposabljali mladi iz Centra za usposabljanje, Delo in Varstvo Dobrna. Povabili so me k otvoritvi in naj prostore tudi blagoslovim. Z veseljem se bom udeležil.

Milan žpk