Oznanila 20. 8. 2023 – 27. 8. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo praznovanje Zavetnice naše župnije je za nami. Zahvaljujem se vsem, ki ste tako lepo sodelovali; mlajši in starejši in toliko dobrot ste pripravili in vinogradniki dobro kapljico. Z lepimi vtisi so odhajali udeleženci iz župnije. V nedeljo ste za prizadete v poplavah darovali 552 evrov in na sam praznik ste darovali 952 evrov. Iskreno se vam zahvaljujem za velikodušnost. Sedaj še čakamo na predračun za obnovo strehe na župnišču, da vemo pri čem smo .Zelo si želim, da bi končali z delom predno se bo začel verouk. V jeseni pa bo cel kup drugega dela in bo težko to delo spraviti pod streho.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 
DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Tudi na Dobrni smo lepo praznovali naš farni praznik. Tudi iz te župnije ste se v lepem številu udeležili praznovanja. Iskreno se vam zahvaljujem.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk