Oznanila 20. 3. 2022 – 27. 3. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam in k molitvi križevega pota ob petkih in nedeljah. Reden verouk je za vse skupine. V petek h križevemu potu in k sveti maši lepo vabim starše in fante in dekleta osmega razreda – letošnje birmance. Med sveto mašo vam bom spregovoril o Sinodi in o sinodalnem dogajanju po naših družinah in v župniji in o pripravi na sveto birmo, ki jo bomo obhajali v nedeljo 22. maja letos. Prosim vas za zanesljivo udeležbo. V petek obhajamo tudi Marijin praznik. V nedeljo prehajamo na poletni čas, zato ne pozabite premakniti kazalcev na uri za eno uro naprej. To naredite v soboto zvečer. Danes pri oddaji Obzorje Duha ob 11.20 min bodo spregovorili tudi o naši župniji. Vabim k ogledu.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Ta teden so oznanjene tri svete maše. V petek je tudi praznik Matere božje – Gospodovo Oznanjenje Mariji. Lepo vabljeni v večjem številu k sveti maši. V nedeljo prehajamo na poletni čas, zato si bomo v soboto zvečer premaknili urne kazalce za eno uro naprej.

Želim vam lep in blagoslovljen teden, ki je pred nami.

Milan žpk