Oznanila 20. 10. 2019 – 27. 10. 2019 Leto ”C”

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam in k občestveni molitvi rožnega venca. Izkoristimo še zadnji teden in poglobimo osebno in skupno molitev. Tako občudujem goste, ki s tako ljubeznijo prihajajo k molitvi in sveti maši, domači farani pa se tako slabo odzivamo. Ta teden imam več svetih maš zaradi pogrebov in sedmih dnevov. Sprejmite z razumevanjem in se nam radi pridružite. Bliža se praznik Vseh svetnikov in Dan spomina na mrtve. Grobovi bodo zopet obremenjeni z cvetjem in svečami. Dajmo manj cvetja in sveč pa darujmo za obnove strehe na župnijskem zvoniku. To bo velika investicija. Morda nam bo spomladi le uspelo začeti z obnovo. Stroški bodo presegli 40.000€. Polovico denarja imamo že zbranega na banki. Danes lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. Prepeval bo možki  zbor in slovesnost dveh krstov. Šolarji z veseljem prihajajte k verouku in pišite naloge.

Veliko lepih jesenskih dni vam vsem želim.

Lepo vabljeni k svetima mašama. Bliža se praznik Vseh svetnikov in dan spomina na mrtve. Tako lepo urejate grobove in prav je tako, vendar preveč cvetja in sveč polagamo ta dan na grobove. Raje dajmo manj pa kakšen dar v ta namen darujmo za cerkvene potrebe, saj bo še potrebno nabaviti kurilno olje za ogrevalno sezono pa tudi položnice moramo plačevati vsak mesec približno 70€. Dokler bo župnija finančno stabilna, tako dolgo bo tudi še samostojna. Zato se le trudite, da ne boste postali samo podružna župnija. Za zdaj še niste v nobeni stvari prikrajšani. Trudil se bom, da bo to trajalo še vsaj nekaj časa.

Naj vas spremlja božji blagoslov.