Oznanila 20. 10. 2013 – 27. 10. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. V nedeljo je bil med nami mariborski pomožni škof v pokoju dr. Jožef Smej. Iskreno se nam zahvaljuje za gostoljubje in da ste kupili toliko spominskih knjig ob njegovi 30. letnici škofovanja. Odkupil sem še nekaj knjig. Vse je tudi podpisal in poslal mi je tudi kronograme. Tako jih še lahko dobite po isti ceni 6€. Imeli bomo lep spomin nanj, ko njega ne bo več med živimi. Ta teden šolska mladina opravi sveto spoved namesto verouka. Prvi, drugi in tretji razred pa imajo reden verouk. Nocoj ob 18.30 lepo vabljeni k rožnovenski pobožnosti v Loko k Dobovičnikovim, prihodnjo nedeljo pa v Zavrh h Korenak Pavlu in Ireni. Prihodnjo nedeljo bo gospod Srečko spovedoval pri obeh sv. mašah. Izkoristite priložnost. V torek sklicujem sestanek za člane ŽPS, za člane Karitas in Ključarja, da nadaljujemo delo po programu. Vsi lepo vabljeni. Srečanje bo po večerni sv. maši v veroučni učilnici. Bliža se praznik Vseh Svetnikov. Kakor vsako leto, tudi letos namesto ene sveče in enega cveta raje darujte za uboge. Ko bomo v novembru plačali zadnji obrok za orgle pa bomo začeli razmišljati za novo ozvočenje v župnijski cerkvi saj to sedanje je nemogoče. Ozvočili bomo tudi za tiste, ki imate slušne aparate. Napeljana bo takoimenovana slušna zanka. Več o tem, ko bo stvar aktualna. Danes si vzemite Družino naročniki.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan,  župnik