Oznanila 2. 5. 2021 – 9. 5. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Ta teden začenjam z veroučnimi urami za razrede, ki jih sam poučujem. S katehistkinjama pa se starši dogovorite. Dobil sem zeleno luč za prvo sveto obhajilo in za sveto birmo, razen če se bodo razmere drastično poslabšale. Če še bo omejitev pri zbiranju ljudi, bomo imeli prvo sveto obhajilo na isto nedeljo v dveh skupinah in to ob 9h dopoldne in ob 11h. Obhajilo bo v nedeljo 30. maja. Po vsej verjetnosti bo tudi birma v soboto 12. junija v dveh skupinah in to ob 9h in ob 11h. Moramo skrbeti za varnost vseh udeležencev. Če pa bodo razmere ugodne pa bo vse potekalo z obhajanci in birmanci ob 10h dopoldne na ista datuma. Začenjamo z šmarnicami ob večernih svetih mašah. Pričakujem lepo sodelovanje zlasti birmancev in prvoobhajancev. Tudi starejši radi prihajajte k sveti maši. Bodimo zdravi in med seboj povezani. Danes iskrena hvala za darovanje za cerkvene potrebe.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nadaljujemo z opravljanjem svetih maš. Radi prihajajte k oznanjenim svetim mašam. Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk