Oznanila 2. 11. 2014 – 9. 11. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V mesecu novembru bomo več mislili na naše rajne in bomo tudi zanje molili. Zato tudi lepo vabljeni k tedenskim sv. mašam. Začenjamo z rednim veroukom za vse skupine. V petek obiskujem bolne in ostarele. Prihodnja nedelja je Martinova in zahvalna nedelja. Simbolično lahko okrasite oltarje tudi z darovi, ki nam jih je tudi letos podarila narava. Bila je kar radodarna. Sicer pa ljudje tako nismo nikoli zadovoljni. V soboto pripravljajo tudi Martinovanje pred zdraviliškim domom, če bo lepo vreme, sicer pa pod paviljonom hotela Vita. Vabljeni na lepo druženje in na pokušino mladega vina. Vsem, ki ste skrbeli za čistočo in lepoto župnijske cerkve iz Vinske gorice se iskreno zahvaljujem. Za praznike ste skupaj z Zavrhom tako lepo okrasili cerkev, da bo verjetno zdržalo do začetka Adventa. Za čiščenje boste v mesecu novembru poskrbeli farani iz Zavrha. Iskreno se zahvaljujem za darove na praznik Vseh svetnikov in za prvonedeljsko nabirko. Naj vam dobri Bog nakloni vsega kar potrebujete za dušo in telo.

Lep teden vam želim.

Vaš Milan žpk