Oznanila 2. 1. 2022 – 9. 1. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam. V sredo se bomo poslovili od dobrnskega rojaka in vrst Čerenakovih. V četrtek pa praznujemo Svete Tri Kralje. Zvezda jih je pripeljala do Kristusa. Blagoslovili bomo vodo in sol, ki jo bomo pomešali z vodo. Na voljo bo do Velike noči. Lepo vabljeni k svetim mašam. Ta teden še učenci in učenke nimajo verouka. Morda  mi bo uspelo ta teden izročiti koledarje in knjižice vsem kot vsako leto. Ne vstopam v hišo zaradi slapšanja epidemioloških razmer. Če ste doma se zunaj pozdravimo, si zaželimo vse lepo in grem naprej. Vsem,ki ste bili do sedaj velikodušni, se vam iskreno zahvaljujem. Lahko poravnavate naročnine. 

Želim vam vse lepo in vas iskreno pozdravljam.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Vstopili smo v Novo Leto 2022. Naj bo res srečno in blagoslovljeno. Srečno bo  toliko kolikor bomo mi srečni. Poslovili smo se v četrtek od Krnc Ane. Tu smo ji dvakrat zvonili. V nedeljo 6. marca bomo zanjo tukaj opravili sveto mašo. V četrtek praznujejo Sveti trije Kralji. Tudi njim v čast blagoslavljamo vodo in sol, ki ju pomešamo. V nedeljo nisem prišel maševati zaradi spolzkega cestišča. Bo pa v soboto ob 10h ta sveta maša. Sprejmite z razumavanjem. Letos se lahko naročite na Ognjišče tudi preko župnišča, če želite. Cena za Ognjišče je 35€ za celo leto.

Želim vam vse lepo in vas iskreno pozdravljam.

Milan žpk.