Oznanila 19. 9. 2021 – 16. 9. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Začeli smo z veroučnimi  srečanji. Razdelili smo učbenike in delovne zvezke, le sedmi razred jih še mora dobiti, ker učbenik še ni bil natisnjen. Če še kdo od učencev kaj dolguje, mi naj ta teden prinese, da dolg na Mohorjevi poravnam, neprodane učbenike pa vrnem nazaj. V družini, kjer je več otrok vključenih v veroučno šolo, samo eden prispeva za ogrevanje. Deveti razred lepo vabim, da ob petkih prihaja na srečanja. Starši lepo jih spodbudite. Ta teden sem tudi poravnal dolg za 5220 litrov kurilnega olja. Plačal sem 5315€.Ravno toliko imamo še na KBM. Še enkrat bomo morali nabaviti takšno količino, da bo zadoščalo za celo kurilno sezono. Stari člani ŽPS in novoizvoljeni člani in članice lepo vabljeni v petek ob 19h na naše prvo srečanje v tem novem pastoralnem letu. Prosim, da se srečanja zanesljivo udeležite. Srečanje bo v učilnici kot vedno. V nedeljo je bilo res lepo in doživeto srečanje z škofom. Hvala vsem, ki ste pri tem srečanju sodelovali.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Upajmo, da nas različica COVITA ne bo prisilila k zapiranju šol in javnega življenja. Vsi, ki se lahko daste cepiti se le dajte. Bolj boste varni sami in ljudje okoli vas. Naj prevlada zdrav razum.

Milan žpk