Oznanila 19. 8. 2017 – 26. 8. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam čez teden. V soboto romamo v Hrvatsko Zagorje k Mariji Bistrički. Zjutraj v soboto bo sveta maša pol ure prej. Odhod avtobusa bo ob pol osmih zjutraj iz parkirnega prostora. Prosim bodite točni. Če se plačuje s kunami je ceneje, evro slabo menjajo. Kosilo si bo plačal vsak sam in tudi pijačo. Ne pozabite vzeti s seboj osebnega dokumenta, brez tega ni mogoče prečkati meje. Sveta maša bo v hrvaškem jeziku, nekaj pa tudi v slovenskem. So zelo prijazni. Mogoče se bo dalo dogovoriti, da bomo skupaj plačali kosilo ne vsak posamezno. Jutri se grem vse osebno pogovoriti. Prav pa je, da dvignete na banki  vsak po 100 kun. Nekaj bom tudi jaz imel na zalogi, vendar ne toliko, to je velika vsota. Družina čaka na naročnike. Danes pa lepo vabljeni k Sv. Miklavžu.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Bivši g. župnik me je poklical in me prosil naj se vam župljani iskreno zahvalim za topel sprejem in za pogostitev, ki ste mu jo pripravili in tudi za lepo sodelovanje pri sv. maši. Čuti se velika sprememba odkar je odšel. Le tako naprej lepo sodelujmo Bogu v čast in nam vsem v spodbudo.

Milan žpk