Oznanila 19. 5. 2019 – 26. 5. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k sv. mašam in k šmarnični pobožnosti. Danes je za našo župnijo velik praznik, saj nas bo  obiskal škof dr. Stanislav Lipovšek in podelil zakrament svete Birme 19 fantom in dekletom. Prosimo, naj v moči Svetega Duha neustrašno izpovedujejo svojo vero. Pripravljamo se še tudi na drugi pomemben dogodek praznik prvega svetega obhajila, ki bo 2. junija. 21 dečkov in deklic bo prvič pristopilo k sv. obhajilu. V sredo iskreno vabljeni starši prvoobhajancev k sveti maši in nato na sestanek, ko se bomo pogovorili o vseh pomembnih stvareh, ki se tičejo prvega svetega obhajila. Srečanje bo potekalo v cerkvi. Srečanja se zanesljivo udeležite. Prosim, da starši birmancev do srede odstranite breze in napis pred cerkvijo. V sredo zvečer ob 18h  boste lahko tudi dvignili slike od sv. birme in tudi poravnali. Bodite točni. Reden verouk je za vse skupine. Če še hranite spričevala doma, jih prosim prinesite, da jih bom lahko napisal, kakor tudi katehistinja Verica.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk