Oznanila 19. 3. 2023 – 26. 3. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Z veseljem prihajajte k svetim mašam in k molitvi križevega pota. V soboto zvečer premikamo kazalce na uri za eno uro naprej. Prehajamo na poletni čas, ko bomo zopet zadnjo nedeljo v oktobru kazalce pomaknili za eno uro nazaj. V soboto obhajamo tudi praznik Gospodovo oznanjenje Mariji. V nedeljo vas iskreno vabim zopet k Sv. Miklavžu k popoldanski pobožnosti sv. križevega pota. Pričeli bomo ob 16h. Po molitvi v cerkvi se bomo potem družili pred cerkvijo, če bo lepo vreme, če bo pa slabo vreme pa bomo organizirali pod korom v cerkvi. V času sinodalnosti nam Cerkev druženje iskreno priporoča. Poskrbljeno bo za dobrote in dobro kapljico. Ne bo vam žal. Reden verouk bo za vse skupine. V nedeljo in ves čas do cvetne nedelje boste lahko dobili oljčne vejice za blagoslov zelenja. Za vejice prispevate simboličen dar za Salezijance v Celju, ki organizirajo oljčne vejice.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Radi se udeležujte  postnih svetih maš. V soboto obhajamo praznik Gospodovo oznanjenje Mariji. Zvečer pa bomo premaknili urne kazalce na urah za eno uro naprej. V jeseni zadnjo nedeljo v oktobru pa bomo kazalce vrnili nazaj na sončni čas. Od prihodnje nedelje pa do cvetne bo možno dobiti oljčne vejice za blagoslov zelenja. Za vejice boste prispevali simboličen dar za Salezijance v Celju, ker organizirajo to akcijo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk