Oznanila 19. 3. 2017 – 26. 3. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in k molitvi sv. križevega pota ob petkih in nedeljah. Ta teden je oznanjenih več sv. maš, še zlasti v soboto, ko obhajamo slovesen praznik GOSPODOVO OZNANJENJE MARIJI. Lepo vabljeni. Obhajamo tudi teden za življenje. Prihodnjo nedeljo prehajamo na poletni čas. Kazalce na uri premaknemo za eno uro naprej. Reden verouk je za vse skupine. Družina čaka na naročnike. Z oznanili si vzemite tudi listič z ponudbo Zdravilišča Dobrna-Gostinski del, kjer vas čakajo bogate ponudbe ob različnih priložnostih po zelo ugodnih cenah. Pravtako pa lepo vabljeni v nedeljo ob 17h v Dvorano kulturnega Doma na praznovanje Materinskega dneva. Organizira Kulturno Društvo Dobrna v sodelovanju z Občino. Pustimo se razvajati pomladanskemu soncu.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

 Lepo vabljeni k sv. mašam. Ta teden v Cerkvi na Slovenskem obhajamo teden za življenje in ga bomo zaključili z praznikom Gospodovega Oznanjenja Mariji. Sveta maša bo v soboto ob 17h. Lepo vabljeni. Prihodnjo nedeljo prehajamo na poletni čas. Kazalce na urah si bomo premaknili za eno uro naprej. Prihodnjo nedeljo lepo vabljeni na praznovanje materinskega dneva. Prireditev bo v dvorani Kulturnega doma na Dobrni ob 17h. Prireditev organizira Kulturno društvo Dobrna v sodelovanju z Občino. Obveščen sem bil, da je bil vlomilec na delu in je odtujil električni cepilec za drva. Ko bo kaj več znanega, vas bom obvestil.

Želim vam lepe pomladanske dneve.

Milan žpk