Oznanila 19. 11. 2017 – 26. 11. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam ob  delavnikih. Danes je sv. maša tudi pri Sv. Miklavžu. V četrtek po večerni maši iskreno vabljeni na sestanek v veroučno učilnico vsi člani ŽPS in Ključarji, da nadaljujemo po programu za to leto. V sredo obhajamo god priljubljene svetnice sv. Cecilije. Pevci in pevke lepo vabljeni k sv. maši. V nedeljo pa tako pojete pri drugi sv. maši in vas po sv. maši lepo vabim na skromno pogostitev v veroučno učilnico. Vzemite si čas pa se malo zadržite v prijetnem druženju. Na prvo adventno nedeljo bo v Slomškovi dvorani ob 15h uprizoritev veseloigre. Je dvodejanka, ki nosi naslov Medevd in Snubač. Veseloigro bo uprizorila dramska skupina iz Šmarntega v Rožni dolini pod vodstvom Gospe Anke Dimec. Vstopnina je kot prostovoljni prispevek. Res lepo vabljeni. Hitro se bliža god Svetega Miklavža. Miklavž ni pozabil na nas. Zato, če želite starši, da nas Miklavž obišče, potem čimprej prijavita svoje malčke do vključno z tretjim razredom. Znamka je 10€. Miklavževanje bo na predvečer, to je 5.decembra ob 17h pri Sv. Miklavžu. Družina čaka na naročnike. Na voljo imam družinske pratike za leto 2018. Cena je kot lani 5.50€. Marijanske koledarje pa bom tako prinesel vsaki družini, ki jo bom tudi v tem božično  novoletnem času obiskal.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljamo v svoji sredi dolgoletnega župnika tukaj na Kozjaku gospoda Antona Krnca. V tem mesecu bo tudi praznoval svoj 80 letni jubilej pa tudi Zlata maša se mu približuje. Po maši se bomo še malo poveselili v mežnariji. Kulturno Društvo Paški Kozjak me je naprosilo, naj sporočim, da bo letos sodelovalo pri organiziranju Miklavževanja. Obisk Miklavža bo v soboto 9. decembra po večerni sv. maši ob 17h tukaj v župnijski cerkvi. Obdarovanje bo zastonj, zato starši obvezno prijavite majhne in malo večje otroke do 4. decembra gospe Rek Jelki na telefon 031 816 493. Samo prijavljeni otroci bodo obdarovani.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk