Oznanila 19. 10. 2014 – 26. 10. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni danes k sv. Miklavžu. V tem tednu šolska mladina opravi namesto verouka sv. spoved, ostali šolarji, imajo reden verouk. Tudi v nedeljo bo gospod Srečko na voljo pri obeh sv. mašah za sv. spoved, ker je to nedelja pred praznikom vseh svetnikov, da boste v ta namen prejeli sv. obhajilo. Izkoristite to možnost Danes vas Mešani  komorni pevski zbor Kulturnega društva Vojnik vabi na slavnostni koncert ob 10.obletnici delovanja. Koncert bo danes ob 17uri v Kulturnem domu Vojnik. Nabavil sem samo 1000l kurilnega olja, ker drv nisem vnovčil za olje. Ena cisterna z 2000l je polna, za cerkev, župnišče in učilnico imamo 8000l. Upam, da bo zadostovalo. Iskrena hvala spoštovani župljani za skrb, ki ste jo imeli, da se nam je uspelo pripraviti na zimo. Do Miklavževanja bo tudi podružna cerkev ozvočena. Verski tednik Družina si vzemite naročniki.

Naj vas vse spremlja blagoslov.

Vaš Milan, žpk