Oznanila 19. 1. 2020 – 26. 1. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam ob delavnikih. Ko se poslavljamo od naših dragih tako velikodušno darujete za svete maše za pokoj duše in lep spomin nanje. Hvala za to lepo pričevanje. Tudi dve leti mašujem za rajne od darovanih sv. maš ob pogrebu. Tako maše razporedim, da lahko pridejo enkrat mesečno na vrsto. Ta teden zaključujem z družinskimi blagoslovi. Danes bom še blagoslovil po maši družine od Šibančeve pa do Dobovičnikove, če bodo doma. Jutri in v torek po verouku pa še družine na desni strani Zavrha. Če bi katera družina še želela, da jo obiščem mi prosim naj sporoči. Ta teden molimo za edinost kristjanov. Po možnosti prihajajte v večjem številu k sveti maši. Poravnajte naročnine za verski tisk.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Vabljeni k sveti maši. Lahko poravnavate naročnino za Mesečnik Ognjišče. V župniji Dobrna počasi zaključujem z družinskimi blagoslovi. Rad bi letos blagoslovil tudi nekaj vaših družin. Ker imam vsak dan verouk med dvanajsto in drugo uro popoldne, zato ti dnevi ne pridejo vpoštev. Lahko pa pridem med vas ob sredah od 9h do 16h. Tako se bom to sredo oglasil pri Avberšekovi družini Ivanu in Ani, potem pa me boste že naprej usmerili. Res so to lepa srečanja. Na delajte si skrbi s hrano. Tudi ne iščem tega kar je vaše pač pa vas cenjene družine in posamezniki. Bom videl koliko družin bom lahko v sredo blagoslovil, potem se bomo pa za naprej pogovorili.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk