Oznanila 19. 1. 2014 – 26. 1. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Božično novoletni blagoslov družin počasi zaključujem. Ta teden vsak dan popoldne bom obiskal še tiste družine po naselju Dobrna, ki si želite blagoslova. Ničesar ne vsiljujem. V soboto pa še bom obiskal župljane v Brdcah in Strmec nad Dobrno. V nedeljo bom o blagoslovu poročal in posredoval vam bom statistiko verske prakse, kakor se je pokazala v številkah za lansko leto. V pritličju župnišča bosta g.Tone in Franci ta teden še uredila malo sobo, ki je povezana s kuhinjo in s tem bo pritličje popolnoma urejeno. Ogromno je bilo dela in čiščenja. Iskrena hvala tudi pridnim rokam g.Pavleta, Klemena in čistilkam Ivanki, Majdi in Gragici, ki so vse počistile v soboto. Lahko bo trideset let mir, kar se tiče beljenja. V zgornjem nadstropju pa imamo za urediti še dve sobi. Tako ste me ob blagoslovu podprli, da bom lahko kril stroške še za obnovo še teh dveh sob. Prihodnjo nedeljo bodo ob 10h pri sveti maši prepevali cerkveni pevci in pevke iz sosednje župnije Galicija. Po maši bodo zapeli še nekaj pesmi z božično vsebino. Vabljeni ste v čim večjem številu. Danes se bom po jutranji sveti maši srečal z starši letošnjih birmancev. Ob 10h ste lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. Po maši bom še obiskal družine v okolici podružne cerkve. Reden verouk je za vse skupine. Družina čaka na naročnike.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan, župnik