Oznanila 18. 8. 2019 – 25. 8. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. Lepo in doživeto smo obhajali Marijin praznik v četrtek. Vsem, ki ste se tako potrudili, da je praznovanje potekalo v najlepšem redu in da so udeleženci odhajali z lepimi vtisi, se iskreno zahvaljujem. Ob tej priložnosti se tudi darovali 715€ in se prav tako iskreno zahvaljujem. Do sedaj se vas je prijavilo za BREZJE 26. Še je veliko sedežev prostih, da se še lahko prijavite.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Zlatomašnik bodi  pozdravljen, od Boga si nam poslan. Tako smo danes prepevali, ko imamo v svoji sredini gospoda Toneta Krnca vašega dolgoletnega župnika. Veseli smo vas dragi sobrat Tone, da ste med nami. Naj Vas dobri Bog še naprej ohranja v dobrem zdravju, četudi niste več v rednem dušnem pastirstvu, tudi na ta način pričujete. Tukaj na Kozjaku si še vedno zaželjen. Po slovesnosti tukaj v cerkvi, se bomo potem še zadržali zunaj ob cerkvi in župnišču ob topli malici in kozarčku vina iz moje kleti iz Špitaliča. Podarjamo ti skromen dar. Naj ti še naprej odmerja čas in ko boš pogledal na uro se boš spomnil na čas, ki si ga preživel z Kozjačani.

Bog te živi in ohrani še vrsto let.