Oznanila 18. 8. 2013 – 25. 8. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes lepo vabljeni ob 10h k sv. maši k Sv. Miklavžu. Ob 11h pa organizatorji prireditve Noč pod  kostanji prijazno vabijo vse krajane in farane na Revijo Godb in predstavitev društev iz Regije. Prireditev se bo odvijala na ploščadi ob Občini. Ljubitelji tovrstne glasbe lepo vabljeni. Kakor vsak četrtek bomo tudi v tem tednu molili za nove duhovne poklice. Farno žegnanje v četrtek je lepo potekalo ob solidni udeležbi faranov. Hvala za lepo pričevanje, hvala za nabirko 694 evrov in hvala za vse dobrote, ki ste jih pripravili za pogostitev udeležencev. Odhajali so z lepimi vtisi. Morda bi bilo dobro za prihodnje leto razmisliti, da bi se za ta naš praznik predstavili pridelovalci dobre kapljice in čebelarji iz Dobrne in gospodinje z peko kruha, ki vas ni malo. Gre za promocijo našega kraja. Sam bom dejavno sodeloval pri tem dogajanju. Imamo dovolj časa, da se lahko dogovorimo in organiziramo.

Družina je na voljo naročnikom.

Želim vam lep predzadnji teden avgusta in obilje božjega blagoslova.

Vaš Milan, župnik