Oznanila 18. 7. 2021 – 25. 7. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Prihodnjo nedeljo je Krištofova nedelja združena z blagoslovom vozil. Na sosednji župniji pa obhajamo Lepo Joštovo nedeljo na Kozjaku. Ker nisem mogel dobiti nadomestila za sveto mašo ob 11h, zato je ne bo. Na Kozjaku pa bo slovesna sveta maša ob 10h dopoldne. V nedeljo si tako uredite, da boste prišli k sv. mašama ob 7h in 18h in pripeljite svoja prevozna sredstva k blagoslovu. Sprejmite sporočilo z razumevanjem. Iskrena hvala.

Naj vas spremlja blagoslov na vseh vaših poteh.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V soboto obhajamo poročno sveto mašo, v nedeljo pa združujemo Krištofovo nedeljo z žegnanjsko lepo nedeljo Sv. Jošta. Vse se bo odvijalo v cerkvi. Po sveti maši bom izpostavil Najsvetejše. Sledil bo peti Ev. Molitve in blagoslov z Najsvetejšim. Po slovesnosti v cerkvi bom zunaj blagoslovil vaša prevoznaa sredstva in molili bomo za srečno vožnjo. Nekaj darov od blagoslova bomo namenili dobrodelni organizaciji MIVA. Po vseh teh slovesnostih se bomo potem družili ob kozarčku in dobrotah. Lepo vabljeni od blizu in daleč. V bližnji prihodnosti bomo tudi sanirali obe steni zvonika. Zvonik je pač izpostavljen vsem vremenskim vplivom. Bomo videli, kaj je možno sploh narediti.

Naj vas spremlja božji blagoslov na vseh vaših poteh.

Milan žpk