Oznanila 18. 6. 2017 – 25. 6. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. V petek obhajamo liturgični praznik SRCE JEZUSOVO. Za to  šolsko leto smo zaključili z veroučno šolo. Vabim šolarje, da pridejo po izkaze.

Vsem želim obilo božjega  blagoslova.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

 Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Ta teden smo veliko postorili v notranjosti žup. cerkve. G.Vrečer Bojan je očistil kamniti tlak, napeljali smo novo ozvočenje in Pavel Žužek je cerkev na novo od znotraj osvetlil. Tudi Jožefov oltar je v bistvu izgotovljen, sedaj še obnavljate pridežnico. Če je le mogoče, da bi bilo vse izgotovljeno do prihodnje nedelje. Zadnji teden v juniju  moramo cerkev temeljito očistiti, da bo pripravljena na namestitev klopi. Res se trudite in prizadevate in sem res ponosen na vas vse. Vabim še kakšnega dobrotnika ali dobrotnico, da se mi oglasi za lažje kritje vseh stroškov. Tudi sam sem svoje osebne prihranke čisto postrgal.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk