Oznanila 18. 4. 2021 – 25. 4. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Nadaljujemo s svetimi mašami ob delavnikih in ob nedeljah. Še vedno veljajo strogi varnostni ukrepi, čeprav se razmere nekoliko izboljšujejo. Verouka še vedno ne smemo imeti v veroučnih učilnicah. Verjetno pa se bo stanje izboljšalo po prvomajskih praznikih. Duhovniki še čakamo tudi na navodila sovenskih škofov glede letošnjih prvih obhajil in sv. birm. Duhovniki ne smemo ničesar delati na svojo pest, dokler se razmere ne izboljšajo. O vsem vas bom pravočasno obvestil. Ko bo čas ugoden, bomo vse nadoknadili. Bo pa vse skupaj zahtevalo več napora. Tega se ne bojimo samo, da bomo zdravi. K svetim mašam pa le radi prihajajte. Vložite v to malo truda in ne iti po liniji najmanjšega napora. Bo večje zasluženje pred Bogom. Iščimo priložnost za cepljenje. Ne se bati.

Vaš Milan žpk.