Oznanila 18. 11. 2017 – 25. 11. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. V nedeljo praznujemo ustanovitev celjske škofije. Za to bo ob tej priložnosti v stolni cerkvi v Celju zahvalna sveta maša, za uspešno vodenje škofije sedaj že upokojenega celjskega škofa dr. Stanislava Lipovšeka. Slovesnost se bo začela ob 15h in nadaljevala slovesnim somaševanjem škofa in duhovnikov. Po maši prijetno druženje ob stolnici. Lepo vabljeni. Bliža se praznik sv. Miklavža. Tudi v naši župniji bodo obdarovani najmlajši vključno do 3. razreda. Starši, če želite, da bo tudi vaš otrok obdarovan, vas prosim, da se mi oglasite in prispevate za znamko 10€. Miklavževanje bo 17h, v podružni cerkvi sv.Miklavža. Objavljam pravočasno, da bo oznanilo doseglo čimveč ušes. Moje zdravstveno stanje se izboljšuje. Ta teden bom imel v zdravilišču Dobrna terapije za levo roko. Družinske pratike za 2019 so navoljo v župnišču. Družina čaka na naročnike. Šolska mladina ima reden verouk.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

          Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. V nedeljo praznujemo ustanovitev celjske škofije. Za to bo ob tej priložnosti v stolni cerkvi v Celju zahvalna sveta maša, za uspešno vodenje škofije sedaj že upokojenega celjskega škofa dr. Stanislava Lipovšeka. Slovesnost se bo začela ob 15h in nadaljevala slovesnim somaševanjem škofa in duhovnikov. Po maši prijetno druženje ob stolnici. Lepo vabljeni. Tudi naši župniji bo Miklavž obiskal najmlajše. In to v soboto 8. decembra. Vse organizira gospa Rek Jelka. Za to boste z njo vse uredili. Moje zdravstveno stanje se izboljšuje. Ta teden imam terapije za levo roko v zdravilišču Dobrna. Ob enem tudi prosim še za ta teden, da mi omogočite prevoz za maševanje v vaši župniji.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

          Milan žpk