Oznanila 17. 8. 2014 – 24. 8. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V petek smo lepo in doživeto praznovali naš župnijski praznik. Škof dr.Jožef Smej je bil prijetno presenečen. Pri nas se je kar malo pomladil, še posebej potem, ko smo se ob njem zbrali dekanijski duhovniki. Koliko lepega in spodbudnega nam je povedal. V imenu župnije se mu za vse iskreno zahvaljujem in mu želimo še veliko trdnega zdravja, da bi z nami obhajal stoti rojstni dan. Veliko je bilo priprav na naše praznovanje. Gospodje, Tonček, Franci in Karli so se potrudili, da so Marijino kapelo dostojno uredili. Za čiščenje cerkve je bila res slaba udeležba; to še moramo ponoviti v bljižnji prihodnosti. Iskrena hvala za tako lepe kite iz zimzelena, ki ste jih spletle pridne roke in tudi nabrale v gozdu. Naj kar nekaj časa krasijo našo cerkev. Za pogostitev vseh navzočih v petek se iskreno zahvaljujem vinogradnikom za dobro kapljico, gospodinjam za kruh, pecivo meso in za vse ostale dobrote. Udeleženci so odhajali prijetno presenečeni. Gospodinje: Majda, Ivanka in Marinka pa so poskrbele za nas duhovnike in g.škofa. Godba iz Dobrne nas je prijetno presenetila in nam je popestrila druženje pred cerkvijo. Vsem udeležencem se iskreno zahvaljujem za darove 716€. Skratka vsem, ki ste kakor koli pripomogli, da smo svoj farni praznik tako lepo obhajali se iskreno zahvaljujem. Družina čaka na naročnike.

Želim vam vsem lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, žpk