Oznanila 17. 7. 2022 – 24. 7. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

V torek je naša župnija na vrsti za češčenje Svetega Rešnjega telesa in Krvi v imenu cele škofije. Osredotočili se bomo na svete maše, saj je to višek češčenja. Ob 7h bomo izpostavili Najsvetejše in ob 8h bo prva sveta maša. Po maši bomo izpostavili do 10 ure, ko bo druga sveta maša. Ob 17h bomo zopet izpostavili do 19h, ko bo tretja sveta maša in zaključek češčenja. Vzemite si čas in si izberite tisti časovni termin, ki vam ustreza. Iz vsake krščanske družine bi se moral vsaj  eden udeležiti češčenja in biti navzoč pri sveti maši. Čez teden pa tudi lepo vabljeni k oznanjenim svetim maša. Na Krišofovo nedeljo bomo po svetih mašah blagoslovili vaša prevozna sredstva. Pripeljite jih k blagoslovu. Nakaj darov bomo namenili dobrodelni organizaciji MIVA za naše  misijonarje. Bodite velikodušni kot vedno.

Lep in blagoslovljen teden vam želim.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sveti maši. Danes 14 dni bomo obhajali LEPO NEDELJO. Oznanjam toliko prej, da si boste nedeljo rezervirali. Če bo lepo vreme, bomo organizirali procesijo, tudi če ne  bo petja, se da tako tudi lepo izpeljati. V primeru slabega vremena, bomo v cerkvi prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Prihodnja nedelja pa je Krištofova nedelja. Po maši bomo blagoslovili vaša prevozna sredstva. Pripeljite jih k blagoslovu.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk