Oznanila 17. 4. 2016 – 24. 4. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Danes vas pa še prav lepo vabim k ogledu veseloigre v Slomškovo  dvorano ob 16h. Pridimo in jo napolnimo do zadnjega stola. V tem tednu bodo obnovili streho na stavbi Karitas. Delo bo izvajal podjetnik Gregor Trnovšek s sodelavci iz Dramelj. Za toplo malico jim bom poskrbel v hotelu Triglav. V petek po večerni maši lepo vabim starše letošnjih prvoobhajancev na sestanek v veroučno učilnico, da se pogovorimo vse glede prvega sv. obhajila. Datum 15.maj se hitro približuje. Prosim za zanesljivo udeležbo. Ta teden je reden verouk za vse skupine. Če kakšna skupina kdaj ne more priti,  naj me o tem iz šole obvestijo lepo prosim. Papež Frančišek je za prihodnjo nedeljo določil, da se po vsem katoliškem svetu to nedeljo zbrano darovanje pri sv. maši nameni za prizadete prebivalce Ukrajine, ki so pod rusko okupacijo. Trpijo strašno pomanjkanje na vseh področjih. Zato, kar bomo prihodnjo nedeljo zbrali darov, gredo v ta namen. Družina čaka na naročnike.

Lep in blagoslovljen teden vam vsem želim.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vas vabim k delavniškim sv. mašam. Danes pa če si hočete polepšati nedeljsko popoldne vabljeni v Slomškovo dvorano na Dobrni k ogledu veseloigre >Sestanek Hišnega  sveta.< Predstava bo ob 16h. V soboto po večerni sveti maši sklicujem sejo ŽPS, ključarje in člana gospodarskega sveta. Kar nekaj stvari  se je nabralo, ko se moramo pogovoriti; plan dela v pomladanskem in poletnem času. Tudi, kdor bi želel  obdelovati vrt in nasad ribeza, naj pride na srečanje. Prosim za zanesljivo udeležbo.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Milan žpk