Oznanila 17. 11. 2013 – 24. 11. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k večernim sv. mašam. Danes je sveta maša pri sv. Miklavžu. Ob treh popoldne pa smo vabljeni na veseloigro NA KMETIH, ki jo bo uprizorila dramska skupina iz sosednjega Paškega Kozjaka. Če bo dvorana napolnjena, bodo še bolj doživeto igrali. V sredo pevci in pevke lepo vabljeni k večerni sv. maši, da počastite praznik sv Cecilije zavetnice cerkvene glasbe. Goduje sicer v petek, a zaradi lažje udeležbe vseh bomo praznovali v sredo. Jutri pridejo nameščati novo ozvočenje v župnijsko cerkev. Predračun za novo ozvočenje tudi za tiste s slušnimi aparati znaša 7600€. Možnost plačila imamo do Velike noči. Morda bo potrebno vmes še kaj dopolniti. Že v nedeljo boste čutili spremembo v slišnosti. Iskreno vam priporočam ob nedeljah ali ob pogrebih, da primaknete kakšen evro več, da bomo lažje krili stroške. Če pa se bo našel kakšen dobrotnik in dobrotnica jim bom iskreno hvaležen. V soboto mašujem skupaj z škofom v moji prvi župniji kjer sem bil župnik ob dveh popoldne, zato je sv. maša zjutraj ob sedmih. Prosim za razumevanje. Reden verouk je za vse razrede razen za deveti razred. Družino si vzemite naročniki. Sv. Miklavž se približuje, zato razmislimo, kako bomo tudi letos razveselili naše najmlajše. Če ste za približno enak način kot lansko leto, mi sporočite, da vem organizirati. Miklavž mi je sporočil, da misli tudi na našo župnijo. Veselega darovalca Bog ljubi. Tudi jaz vas imam rad.

Milan, žpk.