Oznanila 17. 1. 2021 – 24. 1. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k svetim mašam, čeprav je število omejeno, se lahko vsi udeleženci zvrstite, ker je vse označeno, kje lahko sedite. Tudi tri svete maše so ob nedeljah, da lahko izbirate. Če ste zdravi, le radi pridite in ne posedajte pred virtualno sveto mašo; to je ravno tako, kot če bi torto jedli skozi steklo. Res, da se epidemiološke razmere ne izboljšujejo pa vendar dajmo kristjani zgled tistim, ki namerno kršijo zakon. Ko bomo na vrsti se z veseljem dajmo cepiti, saj bo cepljenje odrešitev za vse. Pričakujem tudi, da boste obnovili naročnino za verski tisk, saj vas lahko naročim tudi po pošti, če želite. Ob denarju pustite tudi točen naslov in boste vse prejemali po pošti. Že tako smo duhovno podhranjeni in če še nimamo nobenega verskega tiska postajamo versko in duhovno nepismeni. Le oglasite se in se naročite. Vsa čast tudiVladi, ki misli na vse generacije. Tega ni storila še nobena vlada do sedaj, da bi tudi finančno pomagala vsem generacijam. Ta teden je tudi priložnost, da molimo  za Edinost Kristjanov.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nadaljujemo z oznanjenimi svetimi mašami, ki ste jih naročili v oktobru, novembru in decembru. Radi prihajajte k svetim mašam, če ste zdravi. V cerkvi je prostor za vse, četudi se držimo vseh omejitev. Ta teden sta dve sveti maši, še prav posebej lepo vabljeni k pogrebni sveti maši za pokojna zakonca Rek v sredo ob 15h. Lahko še dobite Marijanske koledarje za letošnje leto. Naročajte se po pošti na mesečnik Ognjišče, da boste drugo številko dobili že po pošti. Druge številke tukaj v cerkvi ne bo. Sprejmite sporočilo z  razumevanjem.

Ostanimo zdravi.

Milan žpk