Oznanila 16. 6. 2019 – 23. 6. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Po krščanskem verovanju BOG deluje v svojem stvarstvu kot Bog Oče, Bog Sin in kot Bog SVETI DUH in danes obhajamo praznik vse treh; nedelja SVETE TROJICE. Vse zakramente prejemamo v znamenju  božjega trojstva. Vsako molitev pravzaprav zaključimo z Sveto Trojico. V četrtek praznujemo praznik SVETEGA REŠNJEGA TELESA IN REŠNJE KRVI. Po večerni sveti maši bomo izpostavili Najsvetejše, molili litanije in prejeli blagoslov. Vabljeni v čimvečjem številu. Tudi v nedeljo bomo prejeli blagoslov z Najsvetejšim po drugi sveti maši.

Želim vam vse lepo in vas iskreno pozdravljam.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Po krščanskem verovanju BOG deluje v svojem stvarstvu kot Bog Oče, Bog Sin in kot Bog SVETI DUH in danes obhajamo praznik sveh treh; nedelja SVETE TROJICE. Vse zakramente prejemamo v znamenju božjega trojstva. Tudi vsako molitev pravzaprav zaključimo s Sveto trojico. V četrtek  praznujemo praznik SVETEGA  REŠNJEGA TELESA IN REŠNJE KRVI. Po sveti maši bomo izpostavili Najsvetejše, sledil bo peti Evangelij, molitve in blagoslov na vse štiri strani neba. Vabljeni  v čimvečjem številu. V soboto se organizira pohod v spomin pokojnega župana Šilak Franca, zato bo sveta maša nekoliko pozneje ob 12h. Lepo vabljeni.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk