Oznanila 16. 3. 2014 – 23. 3. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Nastopamo drugi postni teden.Vsako leto od praznika Sv. Jožefa do praznika Gospodovega oznanjenja Mariji obhajamo teden za življenje. Molimo za očete in matere, za mlade družine, za fante in dekleta, ki se pripravljajo na vzvišeni poklic materinstva in očetovstva, da bi se zavedali, kako pomembno vlogo imajo v življenju, ko skrbijo za mladi rod. Zato ta teden molimo v ta namen. V sredo praznuje Sv. Jožef Jezusov rednik in priprošnjik za srečno zadnjo uro in za milostno sodbo božjo. Še prav slovesno bodo praznovali pri Sv. Jožefu v Celju in v Petrovčah. Tudi v našo župnijsko cerkev lepo vabljeni k sv. mašam. V visoki starosti je umrl naš faran Božnik Karl iz Klanca. Na mesto cvetja mu darujte za svete maše in v dobre namene. Šolska mladina ima redna veroučna srečanja in ne pozabimo na nedeljsko sveto mašo. Tudi danes ste lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. Naročniki Družine vzemite si svoj izvod.

Lep in blagoslovljen teden vam vsem želim.

Vaš Milan, žpk