Oznanila 16. 2. 2020 – 23. 2. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam ob delavnikih. Vabim starše  veroukarjev, še zlasti starše birmancev in starše prvoobhajancev, da se nam pridružijo pri nedeljski sveti maši. Dve nedelji pred postnim časom beremo  pastirsko pismo slovenskih škofov, ki nosi naslov KRISTJAN JE ODGOVOREN DRŽAVLJAN in drugi del pisma nosi naslov DOMOLJUBJE. Pridite in prisluhnite. Reden verouk je za vse skupine. Ognjišča za februar še niste vzeli vsi naročniki. Ženski pevski zbor KORONA lepo vabi na Valentinov koncert z Evo Černe  ob 20. obletnici delovanja z naslovom NAJLEPŠE LJUBEZENSKE ZGODBE. Koncert bo v nedeljo 23. februarja ob 17h v Kulturnem domu Dobrna – v šoli. Ljubitelji lepega petja iskreno vabljeni.

Želim vam lep teden, ki je pred nami.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Vabljeni k sveti maši. V soboto po sveti maši sklicujem sestanek ŽPS, KLJUČARJE in GOSPODARSKI SVET na sestanek v župnišče. Bliža se čas izbire novih članov ŽPS, ali pa potrditev starih z nekaterimi zamenjavami. Lepo prosim, da se srečanja zanesljivo udeležite. Iskrena hvala g. Stankotu, Dragotu in sinu, ker ste pravočasno sanirali streho na cerkvi, ker jo je neurje močno razkrilo. Ognjišče še čaka na naročnike.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk