Oznanila 16. 10. 2022 – 23. 10. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA. Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Danes je sveta maša ob 11h pri Svetem Miklavžu. Ob 15h pa je slovesnost posvetitve treh stalnih dijakonov v župnijski cerkvi v Vojniku. Lepo vabljeni na slovesnost. Danes v Celjski škofiji izbiramo in potrjujemo člane župnijskih svetov za naše župnije za dobo 4h let. Pred korono so bili evidentirani, sedaj potrebujem njihovo soglasje. Ko bom izbral vsa soglasja jih bom objavil. Izbrane mora potrditi Škofijski Ordinariat v Celju. Prosili bomo tudi nekaj članov za službo ključarja. Zelo se veselim sodelovanja z novimi in nekaterimi starimi člani ŽPS. Vsak, ki bo potrjen si lahko šteje v čast. Vsaka župnija mora imeti ta zbor svetovalcev. Čedalje pomembnejšo vlogo boste imeli v župniji. Reden verouk je za vse skupine. Razen četrtega razreda bodo opravili sveto spoved.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. V petek zvečer ob 19h se bomo srečali člani ŽPS in ključarji in gospodarski svet, da se še vse pogovorimo o obisku škofa Ordinarija v naši župniji v nedeljo 30. oktobra. Prosim, da se sestanka zanesljivo udeležite. Danes ste vabljeni na posvetitev treh stalnih dijakonov v župnijsko cerkev v Vojniku. Prosim, da možje v tem tednu očistite žlebove na cerkvi in župnišču, da ne bo začela rasti trava po naših cerkvenih strehah. Preverite, če odtoki delujejo. Preverite, kakšno je stanje v mežnariji.

Se iskreno zahvaljujem za razumevanje in skrb, ki jo imate.

Milan žpk