Oznanila 15. 9. 2019 – 22. 9. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. Začeli smo z veroučnimi  srečanji. Je malo težje zaradi poznih ur verouka, ko ni več kombija, zato res prosim starše, da omogočite prevoz svojim otrokom po tretji uri popoldne, saj je to samo enkrat tedensko. Od slej naprej imata prvi in drugi razred verouk ob torkih. Za prvi razred sta dve možnosti, prva skupina ima verouk ob 15h, druga skupina pa ob 17h. Starši in otroci izberite tisto možnost, ki se vam zdi bolj ugodna. Drugi razred ima verouk ob 16h. Pa bodimo točni in zvesti. Prosim tudi za prispevek za učbenike in nekaj malega za ogrevanje. Ta teden sem plačal preko banke račun za vodno črpalko za centralno ogrevanje – vrednost 805€, da bo vse brezhibno delovalo, ko se bo začela kurilna sezona. Prihodnja nedelja je Slomškova nedelja, zato nas Salezijanci iz Celja lepo vabijo na praznovanje, ker je njihova cerkev prav njemu posvečena. Župnijska KARITAS pripravlja romanje bolnih in ostarelih v župnijo Liboje v nedeljo 29. septembra. Odhod avtobusa bo ob 14h, sveta maša z priložnostjo za sveto spoved in maziljenje bo ob 15h. Po maši bo prijetno druženje ob lahkem obroku in dobri kapljici. Čimprej se prijavite  gospe Kos Ireni in Kravos Verici. Vabljeni tudi ostali. Povratek bo v večernih urah.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V sredo se bomo poslovili od rajne Verboten Angele, ko je umrla za posledicami hude prometne nesreče prejšnjo soboto. Radi molimo za naše rajne in jim darujmo kakšno sveto mašo. Tudi v soboto bo sveta maša in v nedeljo, ko obhajamo Slomškovo nedeljo. Salezijanci iz Celja nas vabijo na praznovanje, saj je njihova cerkev njemu posvečena.

Želim vam vse lepo.

Milan žpk