Oznanila 15. 8. 2021 – 22. 8. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Danes se veselimo Vnebovzetja Device Marije. Iskrena hvala gospodu Srečkotu za vodenje sv. maše in za duhovni nagovor. Lepo se zahvaljujem tudi za praznično darovanje za lažje poslovanje župnije. Zahvaljujem se tudi gospodinjam in vinogradnikom, da so nam pripravili lepo druženje po sv. maši. Zaenkrat še ne organiziramo zborovskega petja, ker z maskami res ne morejo pevci in pevke prepevati. Zato pa se trudimo z lepim ljudskim petjem in g.Čerenak Marko nas spremlja na orglah. Iskreno sem mu hvaležen.

Želim vam lep in blagoslovljen teden, ki je pred nami.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Danes se veselimo Vnebovzetja Device Marije. Hvala gosodu Srečkotu za pastoralno pomoč. Včeraj smo tukaj pokopali rajnega Štimulak Martina. Želel ji biti tukaj pokopan in željo so mu izpolnili svojci. Naj počiva v miru.