Oznanila 15. 6. 2014 – 22. 6. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. V četrtek je zapovedani praznik SVETO REŠNJE TELO IN KRI. Pred večerno sv. mašo bo izpostavljeno Najsvetejše in molitvena ura za nove duhovniške poklice. Molitveno uro pripravim jaz. Prosim za lepo udeležbo pri molitvi in jo bomo oblikovali tudi pevsko. Nato bo blagoslov in sveta maša. Tudi v nedeljo bo molitvena ura od 9h do 10h. Nato bo peti evangelij, prošnje in molitve, nato blagoslov in sveta maša. Vzemite si čas in radi pridite. Tudi ministrante iskreno prosim za sodelovanje.V torek se bomo poslovili od rajnega Medved Antona iz Brdc. Namenimo mu molitve in sv. maše za pokoj njegove duše. Družino si vzemite naročniki.

Želim vam vsem lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, žpk