Oznanila 15. 5. 2016 – 22. 5. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Danes na praznik Svetega Duha se veselimo naših dečkov in deklic, ko se bodo prvič srečali z Jezusom v svetem obhajilu. Naj jih Jezus spremlja in blagoslavlja. Nadaljujemo z šmarničnimi srečanji zjutraj in zvečer. Jutri je praznik Marija Mati Cerkve. V torek bo večerna maša ob 18h, ker nas bo po maši obiskal Čarodej Andrej in bo v Slomškovi dvorani po maši razveseljeval šolsko mladino in vse, ki se boste udeležili te predstave. Vstop je prost: to je moja nagrada šolarjem za lepo sodelovanje pri verouku in spodbuda za naprej. V soboto začnemo z devetdnevnico v čast Sv. Duhu za naše birmance in birmanke, da bodo vredno prejeli ta sv. zakrament v soboto 28. maja. V nedeljo bo sv. maša pri Sv. Miklavžu. Lepo vabljeni. Družino si vzemite naročniki.

Vsem želim lep binkoštni pozdrav.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vas vabim k oznanjenim sv. mašam. Zaradi pogrebov se nabira čedalje več sv. maš, zato bodo sv. maše bolj pogosto pri Sv. Joštu tudi ob delavnikih. V maju bodo ob delavnikih sv. maše ob 17h, v juniju pa upam, da bom lahko maševal ob 19h. Prosim sorodstvo pokojnika, da si vzamete čas in z veseljem se udeležite sv. maše.