Oznanila 15. 3. 2015 – 22. 3. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. V četrtek obhajamo slovesen praznik sv. Jožefa. Slovesno bo v Petrovčah in pri Sv. Jožefu v Celju. Mnogi boste poromali v ti dve svetišči. V domači župniji pa imate možnost zjutraj ob sedmih in zvečer ob šestih. Od praznika sv. Jožefa in do Gospodovega oznanjenja Mariji do 25. marca obhajamo teden za življenje. Družina postaja čedalje bolj razvrednotena, zato bomo v tem času več molili za očete in matere in za bodoče očete in matere, da bi bili radi očetje in dekleta, da bi bile rade matere, saj le v medsebojni ljubezni in harmoniji obeh imajo otroci lepo otroštvo in zdravo mladost. Da bomo teden za življenje še lepše doživljali nam mladi v nedeljo ob 15h v Slomškovi dvorani pripravljajo lepo kulturno prireditev v čast mamam in očetom in v zahvalo za življenje, ki so nam ga posredovali. Po prireditvi v dvorani bo sledilo prijetno druženje ob kosu kruha in dobri kapljici. Zato pridite mladi in starejši in napolnite dvorano in prisluhnimo mladim .Naj bo ta prireditev tudi uvod v velikonočno praznovanje. Volitve članov žup. past. Sveta ste vzeli resno. Iskreno se vam zahvaljujem za zaupanje. Naselje Dobrna bo zastopala ga. Kos Jožica, Klanc bo ponovno zastopal g. Roman Korenak za, Zavrh, ste največ glasov zaupali g. Žerjav Ivanu, Vrbo okoli sv. Miklavža bo zastopal g. Pavel Petek, Spodnjo Vrbo pa g. Rebernik Joži, Vinsko Gorico bo zastopala gospa Marija Ocvirk, Pristovo bo tudi v naprej zastopal g. Karel Jakob, Loko bo tudi v prihodnje zastopala ga. Božnik Ivanka. Lokovina je največ glasov zaupala gospe Jožici Špegel, Parož bo tudi v prihodnje zastopal g. Branko Rednjak. Brdce bo zastopala ga. Golob Erika. Temu zboru se bodo pridružili še člani po službi in nekateri naprošeni, da bo zbor izpopolnjen. O tem prihodnjič. Hvala za lepo sodelovanje.

Vaš Milan, žpk