Oznanila 15. 12. 2019 – 22. 12. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Danes je sveta maša tudi pri Miklavžu ob 11h. Božični prazniki se hitro približujejo. Ta teden bodo različne skupine začele postavljati jaslice in druga lepa znamenja, kar bo pripomoglo k še lepšemu in poglobljenemu doživljanju prihoda Boga med nas. Tako bo tudi  v soboto ob 17h praznični koncert v naši žup. cerkvi ob Otvoritvi praznične Dobrne in nato bo sledil blagoslov razstavljenih jaslic in sodelovanje različnih glasbenih skupin. Sledilo bo lepo druženje ob dobrotah. Na četrto adventno nedeljo bomo sprejeli betlehemsko lučko in ogenj ponesli na svoje domove. Lučk bo dovolj na voljo. Pri obeh sv. mašah bo na voljo za sveto spoved gospod Srečko. Lepo vabljeni. Nižje skupine so zaključile z veroukom do 6. l. 2020. Višje skupine še imajo verouk ta teden. V torek bom obiskal še ostale starejše brate in sestre, ki jih nisem za prvi petek in jim bom prinesel sv. obhajilo na dom. Lahko poravnavate naročnine za prihodnje leto.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Vabljeni k sveti maši v petek in v nedeljo, ki je že 4. adventna tik pred praznikom Božjega rojstva. Zopet bo na voljo g. Srečko za sveto spoved kdor bo želel. Na sveti večer bo tukaj sveta maša v čast Božjemu rojstvu ob 21h. Na sam praznik BOŽIČ bo sveta maša dopoldne ob 10h. Lahko poravnate naročnino za Ognjišče. V nedeljo bom pripeljal tudi betlehemsko lučko in ogenj. Lahko boste vzeli lučke domov. Cena lučke je 2€.

Milan žpk