Oznanila 15. 1. 2017 – 22. 1. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k večernim sv. mašam. V nedeljo bo pri enajsti sv. maši prepeval moški pevski zbor OBRTNIK iz Slov. Bistrice in Poljskave. Po maši bo še zapel šest pesmi z bogato duhovno sporočilnostjo. Lepo vabljeni v večjem številu k sv. maši. Reden verouk je za vse skupine. Ta teden bom tudi nadaljeval z  božično novoletnim blagoslovom družin. Jutri in v torek bom zaključil Klanc, v sredo, čet. in pet. bom nadaljeval v Vrbi in v Zavrhu in morda še v soboto, če ne bom uspel  vsega opraviti do petka, ker imam tudi obveznosti do mladega psa in ne sme biti celi dan sam, vmes pa bo tudi verouk. Iskrena hvala za prijaznost in naklonjenost, ki sem je ob blagoslovih deležen. Družino si vzemite naročniki. Vabim tudi nove naročnike za Družino in Ognjišče. Naročnino lahko poravnate do konca februarja.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden je tudi v soboto sv. maša, lepo vabljeni. Še nadaljujem z blagoslovi v župniji Dobrna. V mesecu februarju pa bi rad obiskal župljane iz področja Globoka, tiste, ki spadate pod župnijo Kozjak, da bom videl, kje stanujete. Dušni pastir mora spoznati svoje župljane. Iskrena hvala vsem botrom in botram, ki velikodušno prostovoljno prispevate za obnovo oltarja in notranjosti žup. cerkve. Seznam vseh darovalcev bo objavljen ob zaključku del ob lepi nedelji v juliju. Še zbiramo naročnino za Ognjišče za leto 2017 do konca februarja.

Vse naj spremlja božji blagoslov.

Milan žpk.