Oznanila 14. 8. 2022 – 21. 8. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Danes ob 19h slovesen sprejem novega gasilskega avtomobila in blagoslov, nato gasilska veselica. Jutri je praznik Marijinega Vnebovzetja in za našo  župnijo žegnanje. Dopoldne ob 10h bomo imeli telovsko procesijo in pete Evangelije in pri vsakem oltarju blagoslov. Po procesiji bo sledilo somaševanje in po maši lepo  druženje ob cerkvi in župnišču. Vinogradniki bomo prispevali dobro kapljico, pridne gospodinje pa kaj za pod zob. Vabljeni v čimvečjem številu. Prosim pa tudi za praznične darove za nakup kurilnega olja. V sredo bo šele pogreb Golob Ivanke. V soboto romamo v Vzhodno Slovenijo. V Podlehniku v Halozah bomo imeli sveto mašo ob 10h, nato bomo obiskali Marijo z plaščem na Ptujski gori.  Okoli 13h bomo imeli kosilo v gostišču Medved v Cirkovcah. Tam se bomo zadržali v prijetnem druženju. Če bo čas, bomo nadaljevali pot  proti Ptuju. Zaključili pa bomo na Prihovi. Nato se vrnemo nazaj na Dobrno. Iz Dobrne gremo ob 7.30h. Prispevek za vse stroške je 25€. Pet mest je še prostih. Prijavite se še.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Na mesto v soboto bo sveta maša v petek popoldne ob 17h, ker romamo v soboto v Vzhodno Slovenijo. Sprejmite obvestilo z razumevanjem.